TAVI: Telšių apskrities verslo inkubatorius

Patalpų nuoma

Vienas iš iššūkių, su kuriuo susiduria nedidelės ir pradedančios savo verslą įmonės – tai patalpų klausimas. Kaip rasti tinkamą vietą biurui? Tokią, kur būtų reprezentatyvi ir saugi aplinka, geras susisiekimas, puiki kaimynystė, prieinamos kainos, lanksčios nuomos sutarties sąlygos ir kt. Tokiu atveju, daugeliui įmonių idealus sprendimas yra verslo inkubatorius.

Verslo inkubatoriai kūrėsi kaip iniciatyvos, kuriomis siekiama padėti smulkiajam verslui. Pagalba pasireiškia daugeliu formų, tačiau viena iš jų – verslui suteikiama saugi, patogi erdvė, kurioje formuojasi horizontalūs savitarpio pagalbos ryšiai tarp įmonių, dalijamasi resursais ir patirtimi, o buvimas kartu smulkioms įmonėms sukuria aplinką, palankią verslui augti

Telšių apskrities verslo inkubatorius nuo savo įsikūrimo pradžios siūlo gamybinių ir biuro patalpų nuomą. Šiuo metu inkubatoriuje veiklą vykdo daugiau nei 40 įmonių.

Verslo inkubatoriuje galima išsinuomoti šias patalpas:

A korpusas:

310 kab. – kompiuterių klasė su oro kondicionieriumi, bendras plotas 29.40 m2, yra rašymo lenta, bevielis interneto ryšys, darbo vietų skaičius 10-15.

313 kab. – pasitarimų kambarys su oro kondicionieriumi, yra rašymo lenta, bevielis interneto ryšys, talpina iki 16 asmenų.

B korpusas:

101 kab. – plotas 21.16 m2.

202 kab. – plotas 18.09 m2.

203 kab. – plotas 20.67 m2.

207 kab. – du pereinami kabinetai, kurių plotas 16.09 m2 ir 28.42 m2.

209 kab. – plotas 13.01 m2.

C korpusas:

Posėdžių salė – bendras plotas 175.94 m2, yra multimedija, apsauginės žaliuzės nuo karščio ir tiesioginių saulės spindulių, rašymo lenta, bevielis interneto ryšys.

Kodėl verta rinktis TAVI?

  • Verslo inkubatorius įsikūręs patogioje vietoje, netoli miesto centro, patalpos lengvai pasiekiamos viešuoju transportu.
  • Inkubatoriaus klientams įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje skirta po 1 parkavimo vietą vienam nuomojamam kabinetui.
  • Verslo inkubatoriuje veikia kavinė, o artimiausiu metu inkubatoriaus patalpose bus įrengta bendro naudojimo virtuvė.
  • Patogi prieiga neįgaliesiems (3 parkavimo vietos bei privažiavimo takai prie visų korpusų).
  • Naujoms įmonėms, kurios savo veiklą vykdo mažiau nei 5 metus, taikomos lengvatinės nuomos sąlygos.

Kontaktai pasiteiravimui:

Tel.: +370 640 50 507

El. paštas: info@tavi.lt