Inkubatoriaus pagalba verslui

Verslo inkubatoriaus viena funkcijų – padėti naujoms, savo verslą pradedančioms įmonėms augti, stiprėti ir įsitvirtinti rinkoje. Tai daroma ne tik suteikiant fizinę erdvę biurams bei gamybinėms patalpoms, bet teikiant mažoms įmonėms įvairias paslaugas, tokias kaip konsultacijos finansų valdymo, apskaitos ir verslo klausimais, teisinė pagalba ir juridinės konsultacijos, bei įvairios biuro paslaugos kaip dokumentų kopijavimas, įrišimas, maketavimas ir kita.

 

TAVI teikiamos šios paslaugos:

  • Konsultacijos įmonių atidarymo klausimais, įmonės registravimo dokumentų ruošimas individualioms įmonėms ir uždarosioms akcinėms bendrovėms.
  • Konsultacijos verslo pradžios, įmonės valdymo, finansų, apskaitos, mokesčių administravimo, personalo valdymo, marketingo ir rinkodaros klausimais.
  • Verslo planų, investicinių projektų rašymas, paraiškų ES finansinei paramai gauti rengimas, projektų administravimas.
  • Virtualaus biuro paslaugos (kompiuterizuota darbo vieta mikro įmonei, kuriai tereikia biuro daliai dienos, vienai ar dviem dienoms per savaitę ar mėnesį).
  • Biuro paslaugos – dokumentų kopijavimas, spausdinimas ir skenavimas, maketavimas, dokumentų įrišimas, telefoninis ir interneto ryšys, dokumentų įrašymas, informacijos paieška ir teikimas, projektorių, kompiuterių nuoma.
  • Tarpininkavimas užsakant rinkos tyrimus, vertimus iš / į anglų kalbą, vizitinių kortelių gamyba ir kitas paslaugos (nukreipiama pas inkubuojamą įmonę arba rekomenduojami kiti paslaugos tiekėjus).
  • Seminarų, mokymų ir kitų informacinių renginių organizavimas.
  • Adreso suteikimas besiregistruojančioms įmonėms.

 

Paslaugų kaina

Šios paslaugos teikiamos tiek inkubuojamoms įmonėms, tiek išoriniams klientams (ir fiziniams, ir juridiniams asmenims).

Paslaugos teikiamos mažesne nei rinkos kaina. Kai kurių paslaugų kaina yra diferencijuota  – mažiausi įkainiai taikomi inkubuojamoms įmonėms, šiek tiek didesni įkainiai – asocijuotoms įmonėms, ir galutinė kaina – visiems kitiems klientams.