Seminaras „ANTI-TRAPUS VERSLAS“

   

Gerb. smulkaus ir vidutinio verslo vadovai bei savininkai,

kviečiame dalyvauti  seminare „ANTI-TRAPUS VERSLAS“.

Seminare bus mokoma kaip verslo steigėjui ir vadovui išsiveržti iš to amžino streso ir pergyvenimo dėl verslo sėkmės rato? Kaip savininkui-vadovui nustoti dirbti darbuotoju? Kaip pasiekti,kad įmonė dirbtų savininkui, o ne savininkas įmonei? Kaip pasiekti, kad vadovas be streso galėtų palikti kasdieninius rutininius rūpesčius savo darbuotojams? Kaip verslininkas galėtų pakeisti įpročius? Nuo ko pradėti ir kaip kurti verslo sistemą? Kaip padaryti verslą ne stabiliu, o net ANTI-TRAPIU?

Lektorius NERIUS JASINAVIČIUS – „TOC sprendimai“ steigėjas ir vadovas, sertifikuotas Apribojimų teorijos ekspertas.Nerius specializuojasi TOC bei LEAN metodikų taikyme įmonės valdyme, tokiose srityse kaip: gamyba, projektinė aplinka, prekyba, pardavimų valdymas, įmonių strategijos bei taktikos kūrimas.

Laikas ir vieta:

Rugsėjo 12 d. 13.30-16.30 val. Mažeikiuose (vieta bus patikslinta).

Rugsėjo 13 d. 13.30-16.30 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vilniaus g. 88, Šiauliuose.

 

Dalyvio mokestis. Seminaras mokamas. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams taikoma 40 proc. nuolaida. Dalyvio mokestis, pritaikius nuolaidą 15 Eur.

 

Registracija. Vietų skaičius ribotas! Registracija BŪTINA ir vyks kol bus laisvų vietų! Daugiau informacijos, nuoroda registracijai ir apmokėjimui, skirta TIK RŪMŲ NARIAMS: https://amver.lt/anti-trapus-2018_2-2/

Registracija vykdoma tik internetu.  Registruojantis kita internetine nuoroda nei šiame laiške, nuolaida Rūmų nariui nebus pritaikyta!  Kontaktinis asmuo papildomai informacijai Rasa Reizgevičienė el. paštas: rasa.reizgeviciene@chambers.lt    tel. 8-41 525 504.